Sevgili Kitabı Sürprizi

5
20589

Merhaba arkadaşlar,

Daha önce çok yazıldı, çok konuşuldu belki ama görmeyenleriniz vardır diye bunu da eklemek istedim.

Sevgiliniz ve size özel bir kitap yapmak yıl dönümü veya doğum günü için güzel bir sürpriz olabilir. bunun için birsürü websitesi var. Google‘a sorup, herhangi birine girip kendinize ve ilişkinize özel bir sevgili kitabı oluşturabilirsiniz. bence çok romantik bir hediye.
Birkaç resim koyuyorum. bunun gibi sayfalar yapıyorsunuz ve kitabı kendinize özel kılıyorsunuz 🙂

Fakat bana sorarsanız şöyle el yapımı birşey daha iyi olabilirdi;Yıl Dönümü İçin Anı Defteri

sevgili kitabı

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

5 YORUMLAR

  1. meraba iyi çalışmalar anı detferi siparişi verildigi takdirde kaç gün içerisinde teslim yapılıyor en kısa zaman da dönüşünüzü bekliyorum.

    • merhaba fatih bey, biz sevgili kitabı yapmıyoruz. Sitemiz sürpriz öneri sitesidir. Eğer bu hediyeyi yaptırmak istiyorsanız, hangi site yapıyor ise onlara sorabilirsiniz.

  2. Merhaba, ben bu hediyeyi kendim hazırlamak istiyorum böyle tatlı şekillerle bu resimlerdeki gibi nasıl yapabilirim acaba yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

    • Bu biraz zor olabilir. İnternetten vektör bulunacak vsvs. İnternetten bulunsa bile bazı profesyonel grafik programları ile düzenlenmesi gerekir. Bence Adobe illustrator veya photoshop tarzı programları kullanmasını biliyorsanız, hiç girişmeyin derim 🙂 Eliniz yaksın ise çizebilirsiniz belki ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz