Kişiye Özel Kitap Ayracı Sürprizi

1
11092

Öyle internetten alınan kişiye özel kitap ayraçları bir işe yaramaz. Zaten kitap okuyan biri ince ruhludur 🙂 Ona el yapımı kitap ayracı yapmalı, üstüne uğraş verilmeli ve zaman harcamalı ki değerli olduğunuz anlaşılsın. Yoksa ayraç heryerde var. Kişiye özel kitap ayracı nasıl yapılır ?

Kişiye özel kitap ayracı sürprizi

Gerekli olan malzemeler;

  • Fon kağıdı
  • Süsler veya fotoğraf
  • Kalem, yapıştırıcı, vs.

Bir tane fon kağıdından 5×21 cm lik bir dikdörtgen kesiyoruz. Ve bunun üstünü içimizden geldiğince süslüyoruz.

Resimlerde gördüğümüz ayraç anneler günü için yapışmış, görüyorsunuz ki annenin değişik dillerde yazışı var. Siz de “Aşkım” kelimesinin farklı dillerdekini yazabilirsiniz(Farklı Dillerde Aşkım). Eğer arkadaşınız, annenin, babanız için de yapıyorsanız bu tarz birşey olabilir yine.

Kitap Ayracı Nasıl Yapılır

Bunun dışında fotoğraf(bana göre her zaman en güzel yöntem) kullanılabilir. Sürprizi kime yaparcaksanız onunla ilgili bir fotoğraf olabilir veya işi abartım Hareketli Fotoğraflardan birşeyler yapabilirsiniz. Bunun gibi 50 tane olmaz da 20 tane çekip koyabilirsiniz fakat bunun için biraz master skills olması gerek 🙂

El Yapımı Kitap Ayracı

Veya fotoğraf ve yazı kullanmak istemiyorsak, el becerilerimiz ile süsler yapıp, onlarla süsleyebiliriz.

Sevgilisi için doğum günü yaklaşan, yıl dönümü yaklaşan arkadaşlara sesleniyorum; maalesef bu sürpriz sizin için değildir. 🙂 Bu kişiye özel kitap ayracı hediyesi sevgililer için günlük sürprizdir veya arkadaşlara(anneye, babaya, tanıdıklara, vs..) yapılabilecek bir sürprizdir.

Siz de bu sürprizi yaparsanız, fotoğraflarınızı bekliyoruz 😉

Thanks Marie LeBaron !

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz