Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

0
9366

İşte geldik en zorlu günlerden birine. Aslında en keyifli ama hediye kısmının en zorlu olduğu anlar diyebiliriz. Herkes doğum gününde çok daha özel bir hediye bekler. Bu sebeple sizlerde hem hayal dünyanızı konuşturacak hem de onu şaşırtacak en güzel hediyeyi sunmak için biraz zaman harcıyor olacaksınız. Maddi değeri olan ya da olmayan fark etmez ama bu güzel doğum gününde ona gönlünüzden geçen bir hediye vermek oldukça şık olacaktır.

Duygu dolu doğum günü hediyesi

Eskiden günlükler vardı bilir misiniz? Genellikle sorular soruları ve cevaplamasını istediğiniz kişiye verirdiniz. İşte bu günlüğü yani diğer deyişle anketi siz yapacak ve en özel soruları sorup yine siz cevap vereceksiniz. Örneğin ona duyduğunuz aşkı anlatacak, onu ilk gördüğünüzde üstünde olan kıyafetleri bile yazacak ve onu şaşırtacaksınız. Öyle şeyler bulmalısınız ki bunu da yaptık ya da öyle mi oldu diyebileceğiniz anılarınızı okumalı ve şaşırmalı. Bizce bundan daha güzel bir el emeği, gönül dileği ve güzel bir doğum günü hediyesi olamaz.

Sıcacık bir uyku için

Ona güzel bir doğum günü hediyesi arıyorsanız o halde geceleri size sarılarak yatmasını ister misiniz? Bu nasıl olacak diye merak ediyorsanız yanıtı çok basit, el yapımı yastık yapacak ve hem yumuşacık bir hediye hem de her gece yanında hissettireceğiniz bir hediye sunmuş olacaksınız. Özellikle aranızda mesafeler olan bir çiftseniz bizce bu harika bir tercih olacak.

Her zaman şartlar sevgili ile aynı yerde uyumaya, tv izlemeye el vermeyebiliyor. O yüzden siz uzakta iken sizi sevgilinizin yanında hissettirecek yumuşacık bir sürprize ne dersiniz.

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz