Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

1
27184

Doğum günü hediyesi fikirleri mi? İşte en zor günlerden biri olan doğum günleri kâbusunuz başladı.  Siz böyle mi düşünüyorsunuz yoksa. Elbette hayır dediğinizi duyar gibiyiz. Bu özel günün anlamı onun size bugün gelişinin en güzel nedeni demektir. Dolayısı ile böylesine güzel ve anlamı bir tarihte sadece baş başa olmak ve göz göze olmak önemli değil. Önemli olan bunu daha özel kılmak ve el emeği göz nuru bir şeyler ile sevinci paylaşmak olacaktır.

Doğum günü hediyesi fikirleri olarak sizce neler yapılabilir? Bizce her şey. Sevginin gücünü göstererek çok zor ama kız arkadaşınıza ya da erkek arkadaşınıza bunu hissettirebilmek daha kolay olacaktır. Örneğin onun resimlerini bir araya getirebilir bir kalp resmi çıkartabilir ve etrafını ışıklar ile süsleyebilirsiniz. Ya da evinizde bir köşeyi o gün onun için hazırlayabilir ve en sevdiği yiyecekleri yapıp, onun anlam yüklediği objeleri koyabilirsiniz.

Tüm bunları yaparken çok yorulacağınızı sanmayın. Doğum günü sürpriz fikirlerinin içinde en kolay aslında duygularınızı ifade edebileceğiniz hediyeler olacaktır. Sizler kalben seviyorsanız hangi el işi size ağır gelir ya da hangi büyük sürpriz ulaşılmaz gelir ki? Yeter ki bugünün onun günü olduğunu hissettirecek bir özellik yaratın ve sevginizin yanı sıra onu şok edecek bir sürpriz hazırlamış oluverin. Bazen ufak ama etkili çok fazla sürprizler bulabilirsiniz. Bunlar için bizlerde sizlere birkaç örnek hazırlamak istedik. Aşağıdaki örneklere tıklayarak sevgilinize, kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza, eşinize güzel bir el yapımı doğum günü hediyesi hazırlayabilirsiniz;

kalbimin diger yarisiKalbimin İçerisindeki Mesaj

Merhaba arkadaşlar. Bugün size anlatacağım sürpriz Şeyma hanımın sürprizi. Resimler ve sürpriz fikri kendisine aittir. Daha önce de kendisi stop motion tekniği ile video yapmıştı ve sitemizde herkes tarafından beğenilmişti. Bence bu sürprizi de çok şirin.

 

 

doğum günü kartı

Sevgiliye Hediye Doğum Günü Kartı

Paranız yoksa ve bir sevdiğinizi mutlu etmek istiyorsanız, sizlere çok güzel bir önerimiz var. Sevgiliye sürpriz için evde kendinizin yaptığı herşey ona her baktığında sizi hatırlamasını sağlayabilir. Bunu yapması çok basit, resime tıklayıp görebilirsiniz.

stop motionStop Motion Animasyon Hediyesi

Neresinden anlatmaya başlasam bilmiyorum çünkü çok uzun uğraşlar sonucunda ortaya çıkarabildim bu stop motion video hediyemi. Sevgilimin için 1 hafta boyunca uğraştım ama bence değdi. Kısaca anlatmak gerekirse kameranın kımıldamaması için bi sistem kurdum.

kalbimin diğer yarısıKalbimin Diğer Yarısı Hediyesi

Evde kendi kendinize yapabileceğiniz hatta eskiden kalma renkli kartonlarınızı kullanarak, kalem, yapıştırıcı, cetvel ve birkaç malzemeyle daha işinizi görebileceğiniz küçük sürpriz hediyelerle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Mutlu etmek için büyük şeyler almanıza gerek yok.

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz