Sevgiliye Küçük Sürprizler

0
19547

Şimdiki yapacağımız bu küçük sürpriz için çok fazla paralar dökmeye gerek yok. Bu sürprizi bir doğum gününde veya sevgililer gününde tek başına kullanamayız fakat bir tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz. Hayal gücünüzü sınırlamayın.

Benim size önereceğim yer ise sevgiliniz ile belli bir süre ayrı kalacaksınız, birbirinizden uzakta olacaksınız senaryosu. (Diliyorum ki kimse olmasın.)

Gitmeden önce aşağıdaki göstereceğim küçük hediyelerden evin belli yerlerine yerleştirip, üstlerine veya içine güzel şeyler yazıp, siz onun yanında olmadığınız sürece sizi hatırlatacak küçük şeyler.

Küçük Hediyeler

En basitiyle anlatacak olursam; Kibrit kutularının içine m&m şekerlemeleri, jelibon veya çikolata koyup, içine not yazıyoruz. Daha sonrasında ise dışını süsleyip, evin belli köşelerine koyuyoruz. 🙂 Eğer benim el becerim çok iyi derseniz kibrit kutularına ip ile güzel süsleme yapabilirsiniz. 😉

Sevgiliye Küçük Sürpriz

İhtiyacımız olan şeyler; kibrit kutuları, desenli kağıt, yapıştırıcı, kalem, çikolata, jelibon, şekerleme.

Öncelikle kibrit kutularını boşaltıp, dışına desenli kağıtlar ile kaplıyoruz. İçine şekerlemelerimizi koyup, bir kağıt ile not iliştiriyoruz ve işte bitti.

Küçük Sürprizler

Sevgilinizden, eşinizden uzakta kalıyorsunuz diye üzülün. Fakat üzüntünüzü biraz da olsa alacak bir şey yapmak isterseniz bu tarz küçük sürprizler tam size göre.

Ayrıca ilk paragrafta yazdığım gibi, bir doğum günü veya sevgililer gününde bunu küçük hediyeler şeklinde kullanabilirsiniz. Yani aldığınız/yaptığınız bir hediyenin yanında ufak tatlılıklar. 🙂

KaynakInchmark
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz