Sevgiliye Romantik Hediyeler

0
5411

Sevgiliye romantik hediye dediğimizde aklınıza neler geliyor ? Çiçekler, pırlantalar, pahalı hediyeler ? Elbette bunlar olabilir fakat sizce bunlar yeterli midir? Tek başlarına yeterli romantik hediye sıfatına ulaşabilirler mi ? Bence yetmez. Gelin ona el yapımı romantik hediyeler yapın. Bunlar nelerdir bakmak isterseniz sitemizi ufak bir gezintiye çıkmanızı, yazımızın altlarına doğru olan diğer el yapımı romantik hediyelere göz atmanızı öneririm.

Profesyonel bir video

Slayt hazırlamayı hepimiz severiz ama ya daha romantik bir videoya ne dersiniz? Zaman zaman sadece karelerin geçeceği, zaman zaman vereceğiniz videolar ile süslenecek olan bu video showlar bizce romantik bir şarkı ile tam olacak. En iyi sevgiliye hediye seçenekleri arasında yine ilk sıraları alır diye düşünüyoruz. Bu romantik video yapımı ona duygularınızı daha kolay ulaştıracak.

Stop Motion Animasyon Hediyesi” stop motionNeresinden anlatmaya başlasam bilmiyorum çünkü çok uzun uğraşlar sonucunda ortaya çıkarabildim bu stop motion video hediyemi. Sevgilimin doğum günü için 1 hafta boyunca uğraştım ama bence değdi. Kısaca anlatmak gerekirse…

 

Duyguları şarkıya dökün

Ben duygularımı dile getiremem ve gözlerine bakarak söyleyemem diyorsanız sizlere daha iyi bir önerimiz var. Onun için bir beste yapmaya ne dersiniz? Sizler içinizden geçen kelimeleri bir kenara toplayın ve ona güzel bir beste yapın. Arzu ederseniz var olan bir şarkıyı siz kendiniz seslendirerek kayıt edip ona sürpriz yapın. Kısaca duygularınızı dile getirmek ve ona ulaştırmak bizce oldukça romantik olacak. Güzel bir sürpriz cd onu duygulandırmaya yetecek ve artacak bile. Uygun fiyatlar ile, mikrofon ve cd çalar ile romantik bir hediye ayarlayabilirsiniz.

ses kaydı sürpriziGeçen sene yıl dönümümüzde yaptığım sürpriz; neredeyse 5 ay boyunca gün içinde geçirdiğimiz güzel vakitleri, evime gidince bir ses cihazıma masal gibi anlattım ve kaydettim. Örneğin…

“Sevgiliye romantik hediyeler ne olur daha fazla örnek görmek için aşağıdaki sürprizlere tık tık :)”

orcns
Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz