Zaman Çizelgemiz Sürprizi

5
9735

Kız arkadaşımla İzmirde aynı üniversitedeyiz ve küçük şirin bir çatı katında yaşıyor. Bayram tatilinde ailesinin yanına tekirdağa bir haftalığına gitmesini fırsat bulup onun odasında güzel bir sürpriz yaptım. Öncelikle sürprizim için aylarca farkettirmeden kız arkadaşım ve benim yıllarla resimlerimizi toplamakla başladım. Bebeklik resimlerinden bu yana. Ve tabi birlikte olduğumuz 3 yıldan birçok resim..

Kızarkadaşımın odasının tavanının bir kısmı üçgen geliyo yatağı da tam bu üçgen tavanın altındaydı. Bu kız arkadaşımın odası olmasa da gözünüzde canlansın diye bu odanın ortasında bir yatak olduğunu düşünün. Boyası da bu şekilde beyazdı ki ahşap tavanlar değil böyle duvardı benim için kolaylık sağladı.

Sürpriz Zaman Çizelgesi  | www.surprizim.net

Kız arkadaşım yalnız yaşıyor bir de kedisi var benim ev arkadaşımınsa kedilere alerjisi o yüzden o dönene kadar 1 hafta onda kalmamı kedisine bakmamı istedi anahtarı da kendi elleriyle bana verdi bu da bana sürprizimi hazırlamak için yeterli zaman ve fırsat vermişti.

İkimizde 92 doğumluyuz ve duvarları 92 den itibaren cetvel gibi koyduğum resimlere uygun aralıklarla çizgi çizgi işaretledim duvarın üçgen kısmının sağ tarafı 92 den 2009 a kadardı. Sol tarafı ise ilişkimizin başlangıç yılı 2009 dan bugüne kadar.
bebeklik resimlerimizden bu yana resimlerimiz bastırıp normal fotoğraf kağıdından biraz daha büyük sticker haline getirttim . (digital baskı merkezleri bu tip işlemleri yapıyor . ) ve 92 yılına ikimizin yeni doğmuş hallerini yanyana 93 e 1 yaşımızdaki hallerimizi böyle böyle yapıştırdım.
İlişkimizin olduğu duvara ise hayatımın en güzel yılları yazıp birlikte onlarca fotoğrafımızı kronolojik sıraya dikkat ederek yapıştırdım . Dekoru tamamlasın diye bikaç ton oynaması süsleme yaptıktan ve tabi gece istediği zaman rahatlıkla görebilsin diye kenarlara şerit halinde çam ağacı süslemelerinde kullanılan lambaları da yerleştirdikten sonra yatağına yattığında doğduğumuzdan bugüne tüm yaşamımızı inceleyebiliceği zaman çizelgemizi hazırlamış oldum .

Eve geldiğinde birlikte yemek yaptık salonda takıldık akşam olunca odasına girdi( bense ondan önce girip yatağın başucuna iki kadehimizi ve şarabı yerleştirip hazırladığım aydınlanma düzeneğini açmıştım. ) gözlerine inanamadı nasıl mutlu olduğu anlatılamaz , birlikte yatağına uzandık şaraplarımızı yudumlarken çocukluğumuzdan bu güne resimlerimizi inceledik birbirimizin küçüklük halleriyle dalga geçtik ve çok eğlendik. ben içimden geldiği için yaptım fakat yıl dönümü için de süper bir sürpriz olabilir. böyle küçük sürprizleri herkese öneririm, minik sürpriz ler hayat kurtarırr 🙂

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

5 YORUMLAR

  1. Bu sticker olayı çok çeşitli alanlarda kullanılabilir bence . Ben çok beğendim . Annemin doğum günü yaklaşıyor onun için bir anne kız köşesi hazırlamak geldi aklıma bu yazıyı okuyunca. Ama acaba duvarda çok mu anlamsız olur bilemiyorum. Belki kıyafet dolabının içine yaparım. Hediyemi hazırlayınca bende sizlerle paylaşırım . Teşekkürler bu fikirler için sürprizim.net 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz