Ana Sayfa Günlük Sürprizler Hasta Sevgiliye Sürpriz

Hasta Sevgiliye Sürpriz

2
19397

Hasta sevgiliye sürpriz nasıl mı olur ?

Sevgiliniz hastaysa yapılacak çok sürpriz var demektir:)) Öyle büyük şeyler yapmaya da gerek  yok gözünüzde büyümesin hemen .

Sevgiliye şöyle en şifalılarından bir karışım (ıhlamur nane limon tarçın bal… ) çay yapıp bir de yapabiliyorsan tavuk suyuna çorba hatta abartıp en sonuna da c vitamini deposu kivi, portakal, mandalina gibi meyvelerden oluşmuş meyve tabağıyla yiyecek faslını tamamlayabiliriz.

eğer sevgilinizin yanında bütün gün durup onunla birlikte evde zaman geçiremeyeceksiniz bunları üzerinde notlarla kapısına bırakıp içiniz rahat  işe geçebilirsiniz:) Çorbanın üstüne “kendi ellerimle yaptım sevgilim hepsi biticek !” çayın üstüne “tekrar kaynatmaya üşenme hayatım sıcak içmelisin” , meyve tabağının üstüne de “C vitamini deposuyla enerjik günlerimize geri dönebiliriz 😉 , seni seviyorum” gibi notlardan bahsediyorum .

Haftasonuysa  ya da zaman ayırabiliceğiniz bir günse malum dinlenmesi lazım grip nezle soğuk algınlığı gibi hastalıklar başka türlü bırakmaz peşimizi yeniler durur 🙂 kanepede battaniyesi ve pijamalarıyla onu mutlu etmek sıkılmasını engellemek adına sevdiği ve defalarca izlerim dediği filmlerden bir arşiv oluşturulup ( bu bizim için happy feet serisiyle başlar mesela 🙂 ) kanepede yanındaki yerinizi almanızı öneririm .

Zaman zaman da

“bir insan hastayken bile nasıl bu kadar şirin olabilir” ,

“ayıcıklı pijamaların sana çok yakışıyor hayatım gibi”

sözlerle ruha da hitap etmek hoş olabilir.aslında hasta oldukları konu bunlardır 🙂 Önümüzde uzun kış günleri var, kız veya erkek arkadaşlarımıza iyi bakalım. Onları hasta yapmayalım, hasta olurlar ise de “Hasta Sevgiliye Sürpriz” konusunu hatırlayalım 🙂 kolay gelsin 😉

 

Hasta sevgiliye sürpriz | surprizim.net

Bir kaşık ondan bir kaşık bundan 🙂

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz