Sevgiliye Sürpriz Fikirleri

0
27154

Bu sene kız arkadaşınıza ya da erkek arkadaşınıza ne hediye aldınız? Hiç mi! Olmaz hem de hiç olmaz. Sizler hediyeyi sadece bir hediye olarak düşünmeyin. O aslında sizin duygularınızı ona anlatabilen ve bu aşka ne kadar emek vererek devam ettirmeye çalıştığınızı gösteren bir simge olarak kalacaktır. Sevgiliye sürpriz fikirleri için illa doğum günü ya da sevgililer ünü olması gerekmiyor ki? Onu her gün görüyor olsanız bile, bir sonraki gün farklı bir sürpriz ile karşılamanız ne kadar romantik olduğunuzu ya da bu ilişkiye ne kadar değer verdiğinizi bir kez daha göstermiş olacaktır. Dolayısı ile de sizler hem kendinizin eğleneceği hem de karşınızdakinin eğleneceği ve mutlu olacağı bir fikir ile onun karşısına geçmeye hazırlanmalısınız

Sevgiliye sürpriz fikirleri deyince hemen aklınıza bir kazak, bir altın yüzük gibi ürünler gelmesin elbette. Tüm bunları da alabilir ve hediye edebilirsiniz ama bunların yanında el emeği bir ürün vermekte daha güzel olacaktır ne dersiniz.  Hoş ve kaliteli bir kazağın tek başına verildiğini düşünün, birde sıradan bir kazak ama bununla birlikte el emeği bir takı, el yapımıbir kutu, kendi pişirdiğiniz kurabiyeler ile hediye edildiğini düşünün. Sizce hangisi daha çok beğenilecektir.

Elbette herkesin el becerisi harika olacak diye bir kural yok. Bazen sadece duygularınızı kâğıda dökmek bile yeterli olacak. Tüyo alabileceğiniz hoş kelimeler ile kendi sevginizi birleştirir ve ortaya yine harika şeyler çıkarabilirsiniz. Böyle fikirleri daha detaylı incelemek isterseniz aşağıdaki konularımıza girebilirsinizi;

1418863738Seni Sevmenin 52 Nedeni

El yapımı sürpriz yaparken kullanmadığımız bir 52 kağıdı vardı onu da bu işe bulaştırdık 🙂 isminden de anlaşıldığı gibi bir tane 52 kağıdı alıyoruz ve tek tek kartların arkasına güzel güzel sözler yazıyoruz. ve bu kağıtları birleştirmek için dosya kenarları için kullanılan şeylerden kullanıyoruz.

 

1418863710

Evlilik Yıldönümü Hediyesi

Merhaba herkese, size bugün çok romantik evlilik yıldönümü sürprizi yapmayı göstereceğim. Aslında bunu ebay’dan gördüm fakat bizim ülkemize gönderim yapmıyorlar, o yüzden bize de elleri, kolları sıvayıp yapması kalır.

 

 

1418863749

Yıl Dönümü İçin Anı Defteri Hediyesi

Selam arkadaşlar, bence yıl dönümü için şahane bir hediye olabilir bu anı defteri. Aşağıdaki videoda detayları tam olarak görebilirsiniz. Ama ben yine de ufak bir özet geçeyim; Öncelikle kalın kartonlardan alıyoruz. Burada kalın defter kabı da olabilir bence.

 

1418863725

Sabah Sürprizi Nasıl Yapılır ?

Sabah sürprizi nasıl yapılır derseniz cevabı çok basit; sevgilinize veya eşinize güzel bir kahve yaparak.

Eğer kahve sevmiyorsa güzel ılık bir sütle.

Veya bir salebin üstüne :))

Üzgünleri barıştıran, kırgın kalpleri düzelten, özel günlerde güzel sürprizlerinize daha farklı bakış açıları kazandıran bir süper kahraman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz